Want it? Work for it

Want it? Work for it

poniedziałek, 13 stycznia 2014

Metamorfoza Eweliny


Gdy brakuje mi motywacji, odpalam Youtube i poszukuję jej wśród walczących kobiet. Całkiem niedawno natknęłam się na jedną z nich, która na długo zapadła mi w pamięć. Za każdym razem, gdy odpalam ten film, czuję porządnego motywacyjnego kopa. Kopa do działania, do walki - o siebie i swoje marzenia.

Poznajcie dziewczynę, która wywróciła moje "życie" do góry nogami.

źródło: Blog Eweliny

Bohaterka przemiany to EWELINA. Dziewczyna taka jak my! Matka, żona, pragnąca czuć się dobrze w swojej skórze. Ewelina o sobie: 

"Ewelina, gdyz tak nazywa sie glowna bohaterka, lat 28, matka, zona, pozytywnie niezrownowazona emocjonalnie, wciaz szukajaca swego miejsca na ziemi. Obnazac sie bedzie przed Wami swoimi malymi, wielkimi radosciami, smutkami a nawet dokonaniami."

Ewelina przetestowała na sobie programy treningowe, takie jak:

  • P90X classic
  • P90X lean
  • Insanity


O swojej ciężkiej pracy i jej efektach opowiada w filmie poniżej.
W przeszłości Ewelina nie prowadziła zdrowego trybu życia. Jeszcze kilka miesięcy temu była zwykłą gospodynią domową. Postanowiła jednak zmienić swoje życie. Dla dzieci, dla męża - dla siebie.Zdjęcia po każdym etapie walki z P90x Eweliny możecie obejrzeć w niezwykle motywującym filmiku. Więcej o niesamowitej przemianie Eweliny możecie poczytać na Mały Wielki Świat Ewla.


2 komentarze: