Want it? Work for it

Want it? Work for it

czwartek, 2 stycznia 2014

Dołącz do wyzwania: MIXER CARDIO

Moje postanowienia noworoczne wciąż są w trakcie przygotowania. Chciałabym doprecyzować je tak, aby po pierwszym "szale" nie poszły w niepamięć. Chcę uczynić ten rok najlepszym w moim życiu. Trzeba zadbać o każdy szczegół.
Wiele z Was w poszukiwaniu motywacji dołącza do publicznych wyzwań. O wiele łatwiej jest motywować się w grupie. Tablica Motywacji przygotowała dla Was nowe wyzwanie,jakim jest MIXER CARDIO.


MIXER CARDIO zostało specjalnie przystosowane zarówno dla początkujących jak i dla zaawansowanych. Każdy może indywidualnie dobrać zestaw ćwiczeń zgodny z jego poziomem.


MIXER CARDIO jest dwumiesięcznym wyzwaniem. Bazuje na ćwiczeniach typu cardio. Dodatkowo MIXER jest zróżnicowany pod względem ćwiczeń i pozwala się skupić nie tylko na spalaniu tłuszczu. 
  • POCZĄTKUJĄCY:
Pierwszy miesiąc
Ćwiczenia powinny być wykonywane 5 dni w tygodniu. 2 dni poświęcamy „treningowi max” na przemian z z „treningami min”. Piąty dzień treningu to „dzień zero”.

„Trening max” to ćwiczenia FitnessBlender trwające od 30 do 40 minut. W tym dniu nie wykonujemy żadnych innych ćwiczeń. „Trening min” to również ćwiczenia od FitnessBlender, lecz krótsze, od 20 do 30 minut.Część ćwiczeń trzeba rozpocząć rozgrzewką z Mel B, a zakończyć rozciąganiem.
Zależy od wybranego przez Was filmu.

Podczas „dnia zero” ćwiczymy z Mel B oraz Tiffany. Wybieramy jeden z jej treningów (15 lub 20 minutowy) i dokładamy „Boxer Babe” Tiffany. Tu ćwiczenia trzeba poprzedzić rozgrzewką, a zakończyć rozciąganiem. „Dzień zero” to zestaw najdłuższych ćwiczeń (do 45 minut), dlatego początkujący powinni wykonywać je raz tygodniowo, a następny dzień poświęcić odpoczynkowi.

Drugi miesiąc
W przypadku, gdy organizm się przyzwyczai do ćwiczeń, można przejść do trybu zaawansowanego. Jeśli jednak nie chcesz zwiększać dawki ćwiczeń, pozostań przy wersji pierwszego miesiąca początkującego.

  • ZAAWANSOWANI:

Osoby zaawansowane ćwiczą przez sześć dni. W odróżnieniu od początkujących, w ich zestawie są dwa „dni zero”, a przy „treningach min” dokładają ćwiczenia z Mel B. Ćwiczenia z Mel B są jednak opcjonalne (można ćwiczyć np. z Jilian), to od ćwiczącego zależy, czy wybierze ćwiczenia na brzuch, pośladki, czy nogi. Początkowo można ich nie wykonywać, a rozpocząć ich wykonywanie wraz ze wzrostem intensywności ćwiczeń.

U osób, które od razu podejmą się dodatkowych ćwiczeń z Mel B we wtorki i piątki, drugi miesiąc się nie różni niczym. Jednak osoby, które tego nie zrobiły – powinny ćwiczyć właśnie od drugiego miesiąca.
Ważne, aby ćwiczenia dokładane do „treningu min” były krótsze niż 15 minut.


  • LINKI DO ĆWICZEŃ:

TRENING "MAX" (30-40 min):


TRENING "MIN" (20-30 min):
TIFFANY :

MEL B

Rozgrzewka: http://bit.ly/melbroz
Brzuch: http://bit.ly/melbbrz
ABS: http://bit.ly/melbabs
Pośladki: http://bit.ly/melbpos
Nogi: http://bit.ly/melbnogi
klatka&plecy: http://bit.ly/melbkla
Trening 20 min: http://bit.ly/melb20
Trening 15 min: http://bit.ly/melb15
Rozciąganie+rozluźnienie: http://bit.ly/melbcool
UWAGA! + O zdrowym odżywianiu podczas ćwiczeń : http://bit.ly/melbcooking

  • PRZYDATNE LINKI: 
Facebook Tablica Motywacji: http://on.fb.me/19IowbD
Wyzwanie Mixer Cardio - wydarzenie: http://on.fb.me/1cYr5MDhttp://
Wydarzenie ćwiczymy od Nowego Roku: http://on.fb.me/19J5yVw
Wszystkie treningi na YT: http://bit.ly/YTlista

  • ROZPISKA ĆWICZEŃ: Przed przystąpieniem do wyzwania koniecznie zważ się i zmierz !!!
Swoje wyniki zapisz do poniższej tabelki:


Po skończonym wyzwaniu ponownie zmierz się i porównaj wyniki :)
Całkowita utrata masy ciała powinna być SATYSFAKCJONUJĄCA :)

DO DZIEŁA!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz