Want it? Work for it

Want it? Work for it

niedziela, 12 stycznia 2014

Inspirujące posty FIT blogerek #2

Po raz kolejny przychodzę do Was z postami, które najbardziej zapadły mi w pamięć. 
Mam je w zakładce "Ulubione" i wracam do nich często. 
Po inspirację, po radę, aby pamiętać...

Blogosfera rozwija się bardzo dynamicznie. Dziewczyny zamieszczają naprawdę świetne, ciekawe posty. Jeśli do tej pory nie czytaliście ich, zapraszam. 1. Mam ogromny problem z tkanką tłuszczową, odkładającą się w okolicach brzucha. Potrafię spędzić godziny w poszukiwaniu ćwiczeń na tą partię ciała. Z pomocą przyszła mi Paulina, publikując listę 8-minutowe treningi na brzuch.
 2. Boicie się ćwiczyć siłowo, ze względu na strach przed rozbudowaniem masy mięśniowej? Bez obaw, autorka bloga wyjaśnia jak buduje się masa mięśniowa u kobiet.
 3. Czy Wy też macie problem z głosami? Słyszycie wołającego Was cukierka? Mary opowiem Wam, dlaczego to ciastka a nie warzywa dopominają się o zjedzenie.
 4. Koniecznie zajrzyjcie też do Agaty, która opublikowała świetne ćwiczenia na uda i pośladki.
 5. Autorka bloga Eksperyment Brzuch przygotowała świetne zestawienie darmowych kanałów treningowych. Znajdziecie je w poście z kim warto ćwiczyć w 2014 roku.


1 komentarz:

 1. Cześć Scrappy :)

  Otóż coś tutaj napiszę i może się to przyda, a może nie :)

  Co do 1 podpunktu. Jedynie bilans kaloryczny poniżej całkowitego dziennego zapotrzebowania kcal - gwarantuje utratę jakiegokolwiek tłuszczu. Tym bardziej, ze nie ma miejscowego spalania tk. tłuszczowej. Jest jedynie całościowe. To co pierwsze nam spada, a co ostatnie zależy od naszych osobistych predyspozycji. Ćwiczenia na brzuch jedynie mogą go wzmocnić, a od jego ukazania jest prawidłowo skomponowana dieta.
  2. Trening siłowy jest niezbędny do wydatkowania następnych kcal oraz budowania proporcji. Warto aby kobiety ćwiczyły w ten sposób. Zresztą sama to zauważyłaś :)
  3. Nigdy nie miałem głosów od cukierka itp :D

  Swoją drogą zapraszam Cię do mnie , może jakiś post Ci w czymś pomoże.

  Pozdrawiam Cię serdecznie :) !
  Albert

  OdpowiedzUsuń