Want it? Work for it

Want it? Work for it

wtorek, 30 kwietnia 2013

Skuteczne sposoby na zrzucenie wagi

Każda z nas, odchudzając się marzy o natychmiastowym efekcie. Tymczasem zamiast stosowania restrykcyjnych diet, wystarczy wprowadzenie kilku zmian. Stopniowo wyrobimy w sonie nawyki, które sprawią, że wyświetlacz wagi wreszcie pokaże upragnione cyferki!


1. ODSTAW KOLOROWE NAPOJEW ślad za Amerykankami, wypijamy coraz więcej gazowanych napojów. Przeciętna Amerykanka w ciągu dnia wypija aż 400 kcal! Talię osy uzyskasz szybciej, jeśli przestaniesz pić kolorowe, gazowane napoje i odstawisz słodzone soki. Należy wypijać minimum 1,5l płynów dziennie: wody mineralnej, herbaty zielonej i owocowej.


2. JEDZ KOLOROWO


Intensywne kolory owoców i warzyw świadczą o wysokiej zawartości przeciwutleniaczy, które neutralizują wolne rodniki i zapobiegają rakowi!


3. DOPRAWIAJ DANIAChilli, kardamon, oregano, curry to nie tylko urozmaicenie smakowe dania. Te przyprawy mają również właściwości rozgrzewające, przez co pobudzają układ krążenia i wzmacniają odporność.


4. ŚNIADANIE KRÓLATo właśnie poranny posiłek przestawia metabolizm w szybszy, dzienny tryb. Efekt będzie najlepszy, jeśli śniadanie (20-25% zapotrzebowania na kalorie) będzie kombinacją białka, błonnika i tłuszczu.
Jeśli masz rano ten problem co ja - i nie chce Ci się jeść, wypij po prostu szklankę wody mineralnej z cytryną, dzięki czemu pobudzisz apetyt.


5. GORĄCE JEDZENIE JEST BARDZIEJ SYCĄCE!Pamiętaj o tym, aby przynajmniej jeden posiłek w ciągu dnia był gorący!


6. PROWADŹ DZIENNIKOsoby, które zapisują to, co zjadły - osiągają nawet o 50% lepsze wyniki w odchudzaniu!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz