Want it? Work for it

Want it? Work for it

wtorek, 17 czerwca 2014

Samsung Irena Women’s Run 2014

Mój zapał biegowy przełożył się ostatnio na poszukiwania imprez biegowych, odbywających się w mojej okolicy. Szukam w ten sposób większej motywacji - celu mojego biegania. Nie chcę, żeby było to po prosu bieganie bez celu. Mam zapał i chęci do poprawiania wyników, sprawdzenia samej siebie...
Tym sposobem znalazłam ciekawe wydarzenie, jakie odbędzie się w najbliższym czasie w Warszawie.

29 czerwca 2014 roku już po raz kolejny odbędzie się bieg Samsung Irena Women’s Run, którego uczestniczki spotkają się na warszawskiej Agrykoli. Tegoroczna edycja ma na celu promocję aktywnego i zdrowego trybu życia wśród Polek, dlatego też w biegu mogą brać udział wyłącznie kobiety. Jak co roku sponsorem biegu jest firma Samsung, która pragnie zachęcić wszystkie przedstawicielki płci pięknej do wzięcia udziału w wydarzeniu, a kibiców do wspólnego przeżywania emocji sportowych na trasie biegu.
Patronką honorową biegu jest Irena Szewińska, jedna z najbardziej utytułowanych polskich lekkoatletek specjalizująca się w biegach sprinterskich. Jest wielokrotną medalistką olimpijską i należy do grona najwybitniejszych lekkoatletek w historii. Angażując się w pomoc innym, Irena Szewińska pragnie swoją osobą promować nie tylko sport i wartości olimpijskie, ale także postawy prospołeczne wśród kobiet.
 źródło: biegkobiet.pl

Uczestniczki Samsung Irena Women`s Run przebiegną 5-kilometrową trasę, poprowadzoną przez jedne z najładniejszych terenów Warszawy, m.in. Łazienki Królewskie. Start i meta zostały zaplanowane na terenie Parku Agrykola. Trasa posiada atest.
Czas biegu każdej z uczestniczek zostanie zarejestrowany przez jednorazowy chip (zintegrowany z numerem startowym) oraz będzie podlegał klasyfikacji.
  źródło: biegkobiet.pl


Po uiszczeniu opłaty startowej otrzymujemy razem z pakietem startowym koszulkę termoaktywną z logo biegu Samsung Irena Women's Run. Każda uczestniczka, która dobiegnie do mety otrzyma również medal.

 źródło: biegkobiet.pl

Podjęłam decyzję i zarejestrowałam się w biegu.
Ja biegnę, a TY ?

1 komentarz: